אודות

לילי שלו, מעצבת פנים ובעלת סטודיו לעיצוב פנים.

המשרד עוסק בתכנון ובעיצוב פנים של דירות, בתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים.

תפיסת העולם שלי היא שהעיצוב חשוב, אך לא פחות מכך חשובה הנדסת האנוש והתאמת הבית לצרכים ולאורח-החיים של אלו שבסופו של דבר יגורו בו לאורך שנים.

אני מאמינה שהמפתח לפרויקט מוצלח הוא כימיה בין המעצב לבין בעלי הנכס, והיכולת להקשיב למשאלות הלב שלהם. לעתים, יש צורך למצוא פתרונות שיגשרו בין רצונות מנוגדים, תוך הבנה של הסיבות שעומדות מאחוריהן והצעת פתרונות יצירתיים.

בית הוא הרבה מעבר לקירות ולאריחים. כאמא לארבעה ילדים, אני מודעת לצרכים של המשפחה המתרחבת וחושבת שנים קדימה עבור לקוחותיי.

כמעצבת פנים, אני משתדלת להיות קשובה אל לקוחותיי ולתת להם לקחת חלק ביצירה, תוך שמירה על שפה משותפת בבית, שתיצור מראה הרמוני.

אבי, אליהו מזרחי ז"ל היה קבלן בניין, כך שגדלתי אל תוך עולם הבנייה. ספגתי מאבי בילדותי את האהבה למקצוע ואת השאיפה להגשים חלומות לבעלי נכסים.

בכל פרויקט אני דואגת לשמירה על עמידה בתקציב שנקבע לפרויקט תוך תכנון נכון המאפשר לדעת להבחין בין עיקר לתפל ולחלק את התקציב בחוכמה.

ההתמחות שלי היא לראות את התמונה הרחבה, לצד תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

לקוחותיי זוכים לליווי צמוד החל משלב התכנון הראשוני, דרך בחירת קבלני הביצוע המתאימים ביותר ואכיפת תוכניות העיצוב בשטח, בחירה משותפת של חומרי הגמר ועד לשלב הסופי של הלבשת הבית.

לילי שלו

"דברים גדולים נעשים על ידי סדרה של דברים קטנים המצטרפים יחדיו."
וינסנט ואן גוך

לילי שלו  –  מעצבת פנים

מעוניינים לקבוע פגישה?

גלריית הפרויקטים שלי

אני מזמינה אתכם להתרשם מהפרויקטים שלי